Jak wykorzystać bazę kodów pocztowych?

Wykorzystanie bazy kodów pocztowych jest niezbędne dla systemów obsługujących duże ilości danych adresowych, takich które przetwarzają dane oraz w każdej sytuacji gdy użytkownik musi wprowadzać tego typu elementy w sposób manualny.

Przykładowym systemem który powinien być wspierany przez słownik adresów jest system CRM.
Zadaniem każdego systemu tego typu jest zapewnienie odpowiedniego poziom obsługi który wspiera pracownika w jego codziennej pracy. Pozwala nam efektywniej wykorzystać jego potencjał pracy oraz pozbawić ryzyka wystąpienia błędów..

Jak sprawić w 3 krokach, aby nasz CRM spełniał oczekiwania klientów i stał się konkurencyjnym narzędziem na rynku?

Krok I: Standaryzacja adresów pocztowych.

Ważnym jest, aby dane z których będziemy korzystali w przyszłości były odpowiednio oznaczone i zbierane w jednakowy sposób. W przypadku eksportu informacji, będzie to kluczowy element, który pozwoli na migrację danych do innych zastosowań.

Krok II: Auto uzupełnianie.

Teoretycznie wprowadzenie danych adresowych nie zajmuje dużo czasu. Problem pojawia się przy większej ilości przetwarzanych informacji. Wprowadzenie dodatkowej możliwości wybrania gotowych danych dopasowanych np. do kodu pocztowego przyspieszy proces obsługi, ale nie tylko….

Krok III: Walidacja danych adresowych.

… przyspieszenie procesu to nie jest jedyna zaleta bazy. Dodatkowa funkcjonalność to walidacja danych.
System może podpowiedzieć pozostałe dane adresowe dopasowane np. do kodu pocztowego i jednocześnie weryfikując czy dane parametry są zgodne z zewnętrzną zintegrowaną bazą adresów pocztowych.

100 % poprawność jest ważna w przypadku masowej wysyłki korespondencji, bądź np. wystawiania dokumentów w sposób elektroniczny: Faktury, zamówienia, bądź recepty.

Wejdź na kontakt i prześlij zapytanie o ofertę lub sprawdź próbkę naszej bazy.