Baza Kodów Pocztowych

Baza Kodów Pocztowych SIDAS

Baza kodów pocztowych

Produkt powstał na bazie wieloletnich doświadczeń w pracy z systemami dedykowanymi dla Administracji oraz braku dostatecznie rozbudowanej baz kodów pocztowych, miejscowości oraz ulic.

Baza SIDAS zbudowana jest w oparciu o dane udostępnione przez GUS oraz bazę PNA, którą generuje Poczta Polska.
Dzięki temu połączeniu uzyskaliśmy bardzo wysoką dokładność adresów, która może stanowić wsparcie w zakresie autorskich systemów.

Dzięki Bazie Kodów Pocztowych SIDAS masz dostęp do ponad 380 000 adresów zweryfikowanych pod kątem poprawności nazw, adresów i powiązanego kodu pocztowego. Obsługujemy systemy administracyjne i sieć systemów partnerskich, umożliwiając im uzyskanie pełnej bazy danych adresowych.

Nasze rozwiązania zapewniające wysokiej jakości dane znajdziesz w najważniejszych aplikacjach biznesowych w każdym sektorze:  w podróży, dystrybucji, sprzedaży detalicznej, wysyłce, centrach telefonicznych, edukacji, zdrowiu i wielu innych.

Szanuj czas użytkowników i zezwalaj tylko na wprowadzenie poprawnych informacje o adresie w swojej witrynie www. Niska jakość danych w Twojej firmie może mieć nie tylko niekorzystny wpływ na wizerunek marki, ale może mieć również poważny wpływ na rentowność firmy. Każdego roku tysiące godzin pracy i środki finansowe są zmarnowane ze względu na nieprawidłowe adresowanie i niską integralność danych.
Baza SIDAS to usługa która może być również wykorzystana do wewnętrznego systemu w ramach jednej organizacji. Dla naszych klientów udostępniamy bazę kodów pocztowych w wielu formatach z poziomu serwera FTP. Niezależnie od platformy, aplikacji lub systemu – będziemy mieć odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Baza SIDAS pozwala rozbudować oprogramowanie o dodatkowe funkcjonalności:

  • standaryzacja wprowadzanych danych – proste wykorzystanie danych do masowej wysyłki,
  • auto-uzupełnianie informacji – przyspiesza i ułatwia proces wprowadzania danych,
  • dodatkowe pola przypisane do adresów: województwo/powiat/gmina,
  • walidacja danych – weryfikacja poprawności danych wprowadzanych do systemów.

Wejdź na stronę: Baza Kodów Pocztowych i prześlij zapytanie.